Apie mus

EHRLE įmonės tradicijos

EHRLE įmonė – tai solidumo ir modernumo sinonimas. Mažai kas žino, kad šis Vokietijos gamintojas pradėjo veiklą jau 1927 m.

 

Anton EHRLE
1894 – 1961
anton_ehrle

Gimęs Bavarijos Voggenreute vietovėje. Įgijo gerą kalvio-amatininko išsilavinimą, o 1927 m. šioje srityje jam suteiktas meistro vardas. Būtent jis pradėjo šeimos metalo apdirbimo tradicijas ir sukūrė pamatus, ant kurių rėmėsi įmonės plėtra pasauliniu mastu.

Oskar Rudolf EHRLE
1922-2011
oskar_ehrle

Gimęs Bad Schussenried, dabartinės EHRLE grupės įkūrėjas. Gamyba sustabdė II pasaulinis karas, kuriame jis dalyvavo būdamas gelbėjimo lėktuvo pilotu. Buvo karo kaliniu Werche-Tura stovykloje Sibire. 1947 m. pabaigoje išsekęs sugrįžo į savo gimtąją vietovę. Vėliau Šveicarijos universitete studijavo mechanikos inžineriją. Vedęs persikelė su žmona į Illertissen, kur Wieland gamyklos planavimo skyriuje pradėjo mechanikos inžinieriaus karjerą. 1961 m. Illertissen įsteigė pirmąją nuosavą EHRLE gamyklą.

Reiner Maximilian EHRLE

reiner_ehrle

Gimė 1959 m. Illertissen. Pabaigęs pagrindinę ir vidurinę mokyklą išvyko atlikti profesinę bei kalbinę praktiką į JAV. Įgijęs naujas kvalifikacijas pradėjo studijas tame pačiame fakultete, kuriame studijavo jo tėvas, t.y. Ulm universitete. Įgijęs mechanikos inžinieriaus diplomą, pradėjo papildomą mokslą verslo mokykloje, o vėliau įsidarbino savo tėvo gamykloje. Tai būtent jo dėka EHRLE įmonė perėjo transformaciją iš smulkaus šeimos verslo į puikiai veikiančią pasaulinio masto įmonę.

 

Mūsų gamyklos

Iš kartos į kartą perduodamos gamybos tradicijos kartu su naujais paveldėtojų sumanymais, kurių atsiradimą sąlygojo besikeičiančios kryptys bei technologinės galimybės, leidžia tvirtinti, kad EHRLE gamyklą paliekantys įrengimai yra visiškai preciziški ir unikalūs.

 

Gamybinės įmonės Bavarijoje, mažame Illertissen miestelyje, pradėjo darbą 1961 m. Būtent ten iki šiandien pulsuoja visa įmonės širdis. Iš ten taip pat į įvairius Europos kampelius ir ne tik iškeliauja gaminiais užkrautos transporto priemonės.

Pastoviai didėjantis užsakymų skaičius sąlygoja tai, kad EHRLE gamykla taip pat plečiasi. Iš pradžių gamykla padidėjo papildoma hale, kurioje kasdien nuo konvejerių nuvažiuoja aukšto slėgio plovimo sistemos bei automobilių plovyklos. 2011 m. buvo paleista antra gamykla, kuri užsiima vien tik CarWash plovyklų gamyba.

2014 m. – tai sekantis didelis žingsnis pirmyn – įkuriama trečioji EHRLE gamykla. Itin moderniame pastate šiuo metu įrengiamos labiausiai technologiškai pažengusios gamybos mašinos bei logistikos sistemos. Planuojamas greit didysis atidarymas taps be abėjo ženkliu įvykiu įmonės istorijoje. EHRLE taps didžiausia plovyklų gamintoja Europoje.

fabryka1_662_418_c1

 

Mūsų gamyklos
Mūsų gamyklos
« 1 of 8 »